Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

وبلاگ

بازدید: 760

 • دکور و منوی کافی شاپ خود را قاب کنید

  دکور و منوی کافی شاپ خود را قاب کنید

  آن هایی که طرفدار کافی شاپ رفتن هستند، همواره به دنبال دکور یا ایده هایی جدید و در عین حال راحت و قابل تعامل می گردند. از تعامل با نوشتن سفارش روی کاغذ یادداشت توسط خود مشتری ها، تا کاناپه های راحتی که دل کندن از آن ها کار راحتی نخواهد بود.

  ادامه...
 • یک رول کاغذ برای یک سال برنامه ریزی روزانه

  یک رول کاغذ برای یک سال برنامه ریزی روزانه

  اگر در ابتدای هر روز، روی یک کاغذ یادداشت کارهایی که باید انجام دهیم را بنویسیم، درواقع برای انجام آن کار به خودمان فقط همان یک روز را فرصت می¬دهیم، و اگر در آخر روز دوباره کاغذ یادداشت کارهایمان را چک کنیم، احتمال انجام آن¬ها بیشتر خواهد شد.

  ادامه...

به سایت رولر دیواری مدوس خوش آمدید

رولر دیواری مدوس ، کم جا و به صرفه بوده و با نصبی ساده می­توانید با انواع قلم­ها و رنگ­های مختلف، اهدافتان را با الگویی انگیزه­بخش روی آن بنویسید. اجزای تشکیل دهنده رولر دیواری مدوس عبارتند از : ( یک سازه اصلی فلزی ، یک میله نگهدارنده رول ، یک تسمه جدا کننده ، یک رول کاغذ کرافت یا رول کاغذ سفید 80 گرمی ، شش عدد پیچ چهارسو و رول پلاک ، یک عدد ماژیک مشکی ، یک راهنمای نصب )

همچنین رولر دیواری مدوس نسبت به تخته وایت برد و تخته سیاه دارای ظاهری دکوراتیو و زیبا و با قیمت مناسب تری بوده و محیط کار یا زندگی شما را زشت نمیکند و همینطور به خاطر متراژ نسبتاً زیاد رول کاغذ، تا مدت زیادی ( بیشتر از یکسال ) نیاز به تهیه کاغذ نیز ندارد .

سفارش و خرید آنلاین از وب سایت ما : medosdesign.com
امور پشتیبانی و نمایندگی : ۶۱۱۳ ۵۳۳ ۰۹۹۰

آمار

 • بازدید امروز: 4
 • بازدید دیروز: 12
 • بازدید کل: 9844

نیمکت سایت آموزشی ایران قدرت گرفته از سایت نیمکت - شما هم سایت خودتان را بسازید