Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

رولر دیواری کرافت 50 سانتیمتری

رولر دیواری کرافت 50 سانتیمتری

یک دستگاه رولر دیواری همراه با رول کاغذ کرافت (80 گرمی) به عرض 49 سانتیمتر و طول 60 متر

اجزای تشکیل دهنده رولـر دیواری مدوس :

 • یک سازه اصلی فلزی
 • یک میله نگهدارنده رول
 • یک تسمه جدا کننده
 • یک رول کاغذ کرافت (80 گرمی) به عرض 49 سانتیمتر و طول 60 متر
 • شش عدد پیچ چهارسو و رول پلاک
 • یک عدد ماژیک مشکی
 • یک راهنمای نصب

 

موارد استفاده از رولـر دیواری مدوس :

با استفاده از راهنمای نصب شما می توانید به آسانی اقدام به نصب رولر نمایید و به سادگی از آن استفاده کنید، شما میتوانید از ابزار ترسیم نظیر مداد، مداد رنگی ، مداد شعمی ، پاستل ، خودکار ، خودنویس و انواع مارکر ها استفاده نمایید، همچنین پس از تمام شدن کاغذ های رولر ، می توانید رول کاغذ جدید را از مدوس خریداری نمایید .

شما می توانید از این محصول جذاب و دوستداشتنی در موارد زیر استفاده کنید :

 • مطالب آموزشی رو هر بار مرور کنید و نگران از دست رفتن نوشته هاتون نباشید .
 • هدف هاتون رو بنویسید و هر روز با خودتون تکرار کنید تا ملکه ی ذهنتون بشن .
 • خرید و فروش شرکتتون رو برسی کنید و تصمیمات مهم کاریتون رو با همکاراتون به اشتراک بزارید .
 • ایده ها و فکر های بکرتون رو یادداشت و بایگانی کنید تا در زمان مناسب از اونها استفاده کنید .
 • طراحی ها و نقاشی های کودکانتون رو نگه داری کنید و سالها بعد اون رو بهشون هدیه بدید .
 • یه هدیه لذت بخش و دکوراتیو که میتونه هر کسی و توی هر سنی رو خوشحال کنه .

  

 سایر مزایای رولر دیواری مدوس :

کودکان برای خلاقیت نیاز به آزادی دارند و نیاز دارند که همه جا ردی از خود به جا بگذارند که از نظر خودشان زیبا و قابل تقدیر است. و این موضوع آن­ها را به نقاشی دیواری می­رساند که تقریبا همیشه از سمت بزرگ­ترها سرکوب می­شود. اما نگرانی شما از تبدیل شدن خانه تان به یک گالری نقاشی دیواری کودک نیز قابل درک است.

ازجمله ابزار مناسب برای نقاشی دیواری کودک، رولر دیواری مدوس است. این رول کاغذ دیواری علاوه بر نصب آسانی که دارد، جای کمی اشغال کرده و ظاهر مرتبی به فضا می­دهد. بنابراین کودک می­تواند با انواع مدادرنگی، ماژیک، مداد شمعی و ... روی این رول کاغذ بزرگ نقاشی بکشد و به اندازه کشیدن نقاشی دیواری احساس آزادی کند.

رولر دیواری مدوس ، کم جا و به صرفه بوده و با نصبی ساده می­توانید با انواع قلم­ها و رنگ­های مختلف، اهدافتان را با الگویی انگیزه­بخش روی آن بنویسید. اجزای تشکیل دهنده رولر دیواری مدوس عبارتند از : ( یک سازه اصلی فلزی ، یک میله نگهدارنده رول ، یک تسمه جدا کننده ، یک رول کاغذ کرافت یا رول کاغذ سفید 80 گرمی ، شش عدد پیچ چهارسو و رول پلاک ، یک عدد ماژیک مشکی ، یک راهنمای نصب )

رول کاغذ رولر دیواری مدوس قابل تعویض و دارای ابعاد متفاوت است و شما حتی می­توانید نقاشی­های کودکتان را از رول کاغذ بریده و در جاهای مختلف نصب کنید. به یاد داشته باشید که کودک با نقاشی کشیدن احساسات خودش را بروز می­دهد، و هرچه این اثر هنری از سمت شما تشویق شود، اعتماد به نفس و خلاقیت او افزایش می­یابد.

همچنین رولر دیواری مدوس نسبت به تخته وایت برد و تخته سیاه دارای ظاهری دکوراتیو و زیبا و با قیمت مناسب تری بوده و محیط کار یا زندگی شما را زشت نمیکند و همینطور به خاطر متراژ نسبتاً زیاد رول کاغذ، تا مدت زیادی ( بیشتر از یکسال ) نیاز به تهیه کاغذ نیز ندارد .

ارسال نظر

به سایت رولر دیواری مدوس خوش آمدید

رولر دیواری مدوس ، کم جا و به صرفه بوده و با نصبی ساده می­توانید با انواع قلم­ها و رنگ­های مختلف، اهدافتان را با الگویی انگیزه­بخش روی آن بنویسید. اجزای تشکیل دهنده رولر دیواری مدوس عبارتند از : ( یک سازه اصلی فلزی ، یک میله نگهدارنده رول ، یک تسمه جدا کننده ، یک رول کاغذ کرافت یا رول کاغذ سفید 80 گرمی ، شش عدد پیچ چهارسو و رول پلاک ، یک عدد ماژیک مشکی ، یک راهنمای نصب )

همچنین رولر دیواری مدوس نسبت به تخته وایت برد و تخته سیاه دارای ظاهری دکوراتیو و زیبا و با قیمت مناسب تری بوده و محیط کار یا زندگی شما را زشت نمیکند و همینطور به خاطر متراژ نسبتاً زیاد رول کاغذ، تا مدت زیادی ( بیشتر از یکسال ) نیاز به تهیه کاغذ نیز ندارد .

سفارش و خرید آنلاین از وب سایت ما : medosdesign.com
امور پشتیبانی و نمایندگی : ۶۱۱۳ ۵۳۳ ۰۹۹۰

آمار

 • بازدید امروز: 16
 • بازدید دیروز: 12
 • بازدید کل: 9856

نیمکت سایت آموزشی ایران قدرت گرفته از سایت نیمکت - شما هم سایت خودتان را بسازید