Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

درباره ما

بازدید: 513

فروشگاه اینترنتی مدوس دیزاین ، یک پلتفرم فروش و ارتباط با مشتریان بوده و به ارائه خدمات فروش و پس از فـروش محصولات برند مدوس می پردازد.

برند مدوس، یک استدیوی فعال در زمینه ایده پردازی، طراحی ( دیزاین ) و تولید محصول می باشــد که مانند بسیاری از استدیو هــای طراحی محصول بـا بهره گیری از متخصصــان کارآزموده در زمینه های گرافیک، طراحی صنعتی، مکانیک، الکترونیک، کامپیوتر، مکاترونیک و مواد اقـدام به طراحی و بازطراحی محصولات خلاقانه، کاربردی و به روز می کند.

همه ی سعی مـا در مدوس، ایجــاد حس خوب در مشتریانمــان پس از دیدن محصول و در زمــان استفاده از آن است. مـا در مدوس می کــوشیم حس دوست داشتنی بودن را در زمان تولید در محصولاتمان بدمیم، به طوری که این حس در زمان دریافت محصول توسط مشتریان هم احساس شود.

به سایت رولر دیواری مدوس خوش آمدید

رولر دیواری مدوس ، کم جا و به صرفه بوده و با نصبی ساده می­توانید با انواع قلم­ها و رنگ­های مختلف، اهدافتان را با الگویی انگیزه­بخش روی آن بنویسید. اجزای تشکیل دهنده رولر دیواری مدوس عبارتند از : ( یک سازه اصلی فلزی ، یک میله نگهدارنده رول ، یک تسمه جدا کننده ، یک رول کاغذ کرافت یا رول کاغذ سفید 80 گرمی ، شش عدد پیچ چهارسو و رول پلاک ، یک عدد ماژیک مشکی ، یک راهنمای نصب )

همچنین رولر دیواری مدوس نسبت به تخته وایت برد و تخته سیاه دارای ظاهری دکوراتیو و زیبا و با قیمت مناسب تری بوده و محیط کار یا زندگی شما را زشت نمیکند و همینطور به خاطر متراژ نسبتاً زیاد رول کاغذ، تا مدت زیادی ( بیشتر از یکسال ) نیاز به تهیه کاغذ نیز ندارد .

سفارش و خرید آنلاین از وب سایت ما : medosdesign.com
امور پشتیبانی و نمایندگی : ۶۱۱۳ ۵۳۳ ۰۹۹۰

آمار

  • بازدید امروز: 5
  • بازدید دیروز: 12
  • بازدید کل: 9845

نیمکت سایت آموزشی ایران قدرت گرفته از سایت نیمکت - شما هم سایت خودتان را بسازید